Pedagodzy


mgr Jacek Farys - dyrektor szkoły
 
mgr Urszula Jaworska - wicedyrektor szkoły
 
mgr inż. Wojciech Połaniecki - kierownik szkolenia praktycznego
 
  1. Bajerczak Małgorzata - zawodowe przedmioty budowlane

  2. Barańska - Matyjasek Teresa - język polski / WOK

  3. Ks. Bąk Dominik - religia

  4. Bąk Mirosław - praktyczne przedmioty budowlane

  5. Bielak Michał - praktyczne przedmioty budowlane

  6. Cichoń Karolina – zajęcia rewalidacyjne

  7. Cieślik Agata – język niemiecki

  8. Dymanowski Tomasz - wychowanie fizyczne

  9. Farys Jacek - wychowanie fizyczne

  10. Gaweł- Kepel Grażyna -matematyka

  11. Gawlik Edyta - język angielski

  12. Gierada Henryk - praktyczne przedmioty budowlane

  13. Greszczyńska Marta - bibliotekarz

  14. Grzegorczyk Bogdan - praktyczne przedmioty budowlane

  15. Grzywacz-Czarnecka Anna - zawodowe przedmioty poligraficzne

  16. Hevalo Małgorzata - bibliotekarz

  17. Hoyer Krzysztof - zawodowe przedmioty poligraficzne / zawodowe przedmioty z zakresu reklamy

  18. Jaworska Urszula – matematyka

  19. Karczewski Wojciech - praktyczne przedmioty budowlane

  20. Kępińska Beata - wychowanie fizyczne / biologia

  21. Kot Beata - geografia / przedsiębiorczość

  22. Krupińska Beata – chemia

  23. Kwiatkowska Justyna - religia

  24. Kwietniowska Anna - matematyka / zawodowe przedmioty informatyczne

  25. Łapińska Iwona - język niemiecki / zawodowe przedmioty z zakresu reklamy

  26. Łuczak Dariusz - zawodowe przedmioty poligraficzne

  27. Majos Konrad – zawodowe przedmioty poligraficzne

  28. Maleszak Dorota - matematyka

  29. Mirecka Martyna - zawodowe przedmioty z zakresu reklamy

  30. Niedziela Roman - historia / edukacja dla bezpieczeństwa / WOS

  31. Połaniecki Wojciech - praktyczne przedmioty budowlane

  32. Rutkowski Maciej - paktyczne przedmioty budowlane

  33. Sachno Hanna – edukacja dla bezpieczeństwa / język rosyjski

  34. Sławińska Ewelina - język angielski

  35. Staruch Iwona - zawodowe przedmioty budowlane

  36. Szymańska – Broś Sylwia - plastyka

  37. Taras Katarzyna – język angielski

  38. Tarnowska Małgorzata - język angielski

  39. Tokarz Paweł - zawodowe przedmioty geodezyjne

  40. Tokarz Zofia - zawodowe przedmioty geodezyjne

  41. Wójcik Krzysztof - wychowanie fizyczne

  42. Zagórna -Wrzosek Beata - język polski

  43. Zając Andrzej - informatyka / wychowanie fizyczne

  44. Ziółkowska - Raban Hanna - pedagog szkolny / doradca zawodowy

  45. Zybała Kazimierz - fizyka