Pedagodzy 2022/2023


mgr Jacek Farys - dyrektor szkoły
mgr Urszula Jaworska - wicedyrektor szkoły
mgr inż. Wojciech Połaniecki - kierownik szkolenia praktycznego
 
Sikora Katarzyna - pedagog
Ziółkowska-Raban Hanna - pedagog
Majewska Magdalena - psycholog
 

L.p.

Imię i nazwisko
nauczyciela

nauczany przedmiot
/stanowisko

Dzień tygodnia

Godzina

1.

Bajerczak Małgorzata

zawodowe przedmioty budowlane

środa

11.15 – 12.15

2.

Barańska – Matyjasek Teresa

język polski

środa

08.30 – 09.30

3.

Bąk Mirosław

praktyczne przedmioty budowlane

czwartek

12.40 – 13.40

4.

Bielak Michał

praktyczne przedmioty budowlane

poniedziałek

10.30 – 11.30

5.

Borowska Weronika

język hiszpański

piątek

09.25 – 10.25

6.

Cieślik Agata

język niemiecki

poniedziałek

09.30 – 10.30

7.

Dymanowski Tomasz

wychowanie fizyczne

piątek

07.40 – 08.40

8.

Farys Jacek

wychowanie fizyczne

poniedziałek

14.00 – 15.00

9.

Gawlik Edyta

język angielski

wtorek

10.15 – 11.15

10.

Greszczyńska Marta

bibliotekarz

wtorek

13.30 – 14.30

11.

Grzegorczyk Bogdan

praktyczne przedmioty budowlane

poniedziałek

10.30 – 11.30

12.

Hevalo Małgorzata

bibliotekarz

piątek

12.00 – 13.00

13.

Hoyer Krzysztof

zawodowe przedmioty poligraficzne / zawodowe przedmioty z zakresu reklamy

poniedziałek

13.45 – 14.45

14.

Jargieło Zbigniew

religia

wtorek

08.35 – 09.35

15.

Jaworska Urszula

matematyka

środa

14.00 – 15.00

16.

Karczewski Wojciech

praktyczne przedmioty budowlane

czwartek

12.00 – 13.00

17.

Kępińska Beata

wychowanie fizyczne / biologia

wtorek

08.30 – 09.30

18.

Kot Beata

geografia / przedsiębiorczość / biologia

czwartek

08.30 – 09.30

19.

Krupińska Beata

chemia / doradca zawodowy

wtorek

11.55 – 12.55

20.

Kwiatkowska Justyna

religia

wtorek

08.35 – 09.35

21.

Kwietniowska Anna

matematyka / zawodowe przedmioty informatyczne

środa

13.45 – 14.45

22. Łapińska Iwona język niemiecki / zawodowe przedmioty
z zakresu reklamy

-

-

23.

Łuczak Dariusz

zawodowe przedmioty poligraficzne

środa

15.25 – 16.25

24.

Magiera Ewelina

fizyka

czwartek

09.00 – 09.30

25.

Majos Konrad

zawodowe przedmioty poligraficzne / fizyka

czwartek

13.45 – 14.45

26.

Mazurkiewicz Anna

język polski

wtorek

11.15 – 12.15

27.

Mirecka Martyna

zawodowe przedmioty z zakresu reklamy

czwartek

14.35 – 15.35

28.

Niedziela Roman

historia / edukacja dla bezpieczeństwa / WOS

środa

14.00 – 15.00

29.

Pazderski Zbigniew

historia

wtorek

11.05 – 12.05

30.

Pietrzykowska Agnieszka

wychowanie fizyczne

wtorek

11.00 – 12.00

31.

Połaniecki Wojciech

praktyczne przedmioty budowlane

czwartek

14.00 – 15.00

32.

Rutkowski Maciej

zawodowe przedmioty budowlane

piątek

08.40 – 09.40

33.

Sachno Hanna

edukacja dla bezpieczeństwa / język rosyjski

wtorek

10.15 – 11.15

34.

Sławińska Ewelina

język angielski

wtorek

10.15 – 11.15

35.

Staruch Iwona

zawodowe przedmioty budowlane

środa

13.00 – 14.00

36.

Szczecina Agnieszka

matematyka

środa

13.50 – 14.50

37. Szymańska-Broś Sylwia plastyka

-

-

38.

Taras Katarzyna

język angielski

środa

11.15 – 12.15

39.

Tarnowska Małgorzata

język angielski

środa

10.15 – 11.15

40.

Tokarz Paweł

zawodowe przedmioty geodezyjne

wtorek

10.15 – 11.15

41.

Tokarz Zofia

zawodowe przedmioty geodezyjne

czwartek

10.15 – 11.15

42.

Wójcik Krzysztof

wychowanie fizyczne

wtorek

07.35 – 08.35

43.

Zagórna – Wrzosek Beata

język polski

wtorek

07.30 – 08.30

44.

Zając Andrzej

informatyka

czwartek

08.30 – 09.30

45.

Zielińska Anita

język angielski

poniedziałek

12.05 – 13.05